OZ Makeup Beauty Box apžvalga

Ar kada susimąstėte, ar jums tikrai tinka raudoni lūpų dažai? Nejaugi nė karto nesudvejojot, ar jums tikrai tiks pasirinktos spalvos skaistalai ar akių šešėliai? Kiek skirtingų akių makiažo technikų išbandėte, ir vistiek akys neatrodo taip, kaip norėtųsi? Ar žinote savo veido, akių formą? O spalvinį tipą? Kiek daug yra klausimų, kurių norėtųsi paklausti profesionalo… Garsi vizažistė, makiažo knygų autorė Olesia Žuravliova suteikia galimybę pažinti save neiškeliant kojos iš namų! Viskas ko jums reikės – veidrodis ir dienos šviesa, viskuo kitu pasirūpins OZ Makeup profesionalų komanda. Šiandien kviečiu skaityti šios paslaugos apžvalgą – ką gi sužinojau, kokias priemones gavau grožio dėžutėje ir ar likau patenkinta.

oz-grozio-dezute

Procesas prasideda nuo registracijos www.ozmakeup.lt sistemoje. Su veidrodžiu rankose, įdėmiai apžiūrinėdama savo odą prieš dienos šviesą, užpildote anketą: apie tai, kokio dydžio poras kurioje zonoje matote, koks jausmas nusiprausus, kokie odos trūkumai matomi, kokius privalumus savyje įžvelgiate… Prie anketos prisegate kelias savo nuotraukas BE MAKIAŽO, DIENOS ŠVIESOJE – iš priekio, iš šonų, surištais, palaidais plaukais.

Pateikus anketą, jau per 24 valandas gaunate knygą apie save (jei sekate mane instagrame – matėte nuotrauką) – ištyrinėjama jūsų veido, akių, lūpų forma, spalvinis tipas, nuodugniai paaiškinta, kokius dalykus jūsų veide reikėtų paslėpti, ką vertėtų paryškinti, kaip tinkamai prižiūrėti odą, koks jos tipas. Išsamiai pateikiamas jums tinkančio makiažo receptas – kaip, kur ir kodėl kokį produktą naudoti, kodėl naudoti vienas ar kitas spalvas: kokios spalvos tinka jūsų veido tonui, antakiams, akims, lūpoms, skruostams… Tai buvo tikrai maloniausiai „susiskaičiusi“ knyga mano gyvenime! 😀 Knygoje taip pat pateikiamos makiažo schemos, padedančios susikurti jums tinkamą makiažą, aprašomi kiekvienam žingsniui naudojami šepetėliai. Makiažo schemos pateiktos ne tik akims, bet ir antakiams, lūpoms bei veido kontūravimui!

Negana to, knygoje taip pat pateikiamos žvaigždės, turinčios tokią pat veido ar lūpų formą 😛 Jessica Alba turi panašios formos lūpas, kaip mano, ot 😀

Knygos gale – sudaryta atmintinė, kurioje trumpai sukonspektuota informacija apie tai, kas buvo minima knygoje.

olesia-zuravliova-knyga

Per kelias dienas nuo knygos gavimo, jus pasieks grožio dežutė, kurioje rasite kalną priemonių (ir visos jums tinka!!!), reikalingų atlikti tiek dieniniam, tiek vakariniam ar proginiui makiažui. Dėžutė atkeliauja saugiai supakuota į burbulinę plėvelę, po dangteliu pasitinka Olesios laiškas 🙂

oz-beauty-boxoz-makeup-apzvalgaoz-dezutes-apzvalga

Pradėti nuo viršaus būtų per daug normalu 😀 😀 😀 Tad pirmiausiai išsikrapščiau ant dugno gulinčią Olesios praktinę makiažo knygą! Kaaaip aš jos norėjau ir kaip aš nesitikėjau, kad ji bus dėžutėje! Ir dar su autografu 🙂

praktine-makiazo-knyga

Sekantis dalykas, kurį išpakuoti nekantravau – asmeniškai man parinkta 8 spalvų paletė. Neįsivaizduojat, koks geras jausmas buvo pakuoti kiekvieną iš 8 spalvų ir ieškoti jai vietos magnetinėje paletėje 🙂 Pakuoji ir svarstai: „tokia spalva? man? nejaugi?“ arba „ooo, būtent tokią ir naudoju, cha, geras, pasirodo ligi šiol nesidažiau visai „į lankas“ 😀 😀 😀

Variantas „būtent tokią ir naudoju, cha, žinojau, jog man tinka!“ tiko skaistalams, gauta spalva buvo labai panaši į mano kasdien naudojamus 🙂 Taip pat ir su šviesiais bei tamsiais šešėliais.

„Nejaugi?“ variantas tiko pilkiems šešėliams, nes kažkodėl anksčiau tokių nenaudojau, bei ryškiems lūpdažiams, nes, kad ir kaip myliu rožinę, dažniau renkuosi labiau „nude“ spalvas.

oz-makeuppaese-palete

Veido odos padengimui dėžutėje buvo trys produktai: makiažo bazė, kreminis makiažo pagrindas bei maskuoklis. Su makiažo baze viskas ok, tačiau išvydus makiažo pagrindą bei maskuoklį mane apėmė lengva panika 😀 Pagrindas man pasirodė ganėtinai tamsus (anketoje žymėjau, jog norėčiau maskuoti strazdanas, tad knygoje buvo patarimas pasirinkti kiek tamsesnės spalvos pagrindą, taip sulyginant strazdanų ir odos spalvą). Maskuoklis atrodė toks rūžavas (ok, jis ir yra rūžavas, bet apie tai, kaip jis atrodė ant veido – vėliau)! Makiažo pagrindo įpakavimas nepasirodė pats higieniškiausias, bet juk ne OZ Makeup komanda juos gamina 🙂 Akmuo į PAESE daržą 😛

paese-kosmetika paese-makiazo-pagrindas paese-produktai

Skystoms priemonėms užfiksuoti – kompaktinė pudra. Su šia viskas pasirodė tvarkoje, atspalvis šviesus, neutralus.

paese-pudra

Veido kontūrams pabrėžti – bronzantas. Matinis. Iš karto įsimylėjau 🙂 Atrodo labai profesionaliai, negaliu žiūrėti, kai merginos kontūruojasi blizgiais bronzantais ir jeigu būčiau gavusi blizgantį bronzerį, tikrai likčiau nesupratusi (8 spalvų paletėje skaistalai buvo taip pat matiniai, + dar keli karmos taškai OZ Makeup komandai) 😀 Spalva labai patiko: ruda, bet ne ryža, tamsumas puikiai tinkantis blondinėms. Gaaal gyvenime aš šiaip ir pasirenku kartais tamsesnį bronzerį… Bet tik todėl, kad kartais mano makeup daromas instagram standartais, kur kontūravimo priemonės ir highlighterio per daug nebus 😀 😀

paese-bronzantas

Tamsiai rudas akių pieštukas – ir kodėl aš visą laik „įsikibusi“ tik į juodą?

paese

Makiažui užbaigti – juodas blakstienų tušas. Tai – būtent tas produktas, apie kurį iš viršelio niekaip nenuspręsi 🙂 Išbandysi ir arba patiks, arba ne.

paese-tusas

Dėžutėje taip pat buvo ir keli mėginukai 😉

oz-dezute-atsiliepimai

Išaušus rytui, kuomet turėjau galimybę išbandyti visas priemones, jaučiausi kaip mažas vaikas, gavęs saldainių 🙂 Net ilgai miegoti nesinorėjo, jau 8 val. pradėjau eksperimentus 😀

Nors iš pradžių bijojau tamsesnio makiažo pagrindo, padengus plonu sluoksniu viskas atrodė labai gerai 😉 Veidas įgavo spalvą, užsimaskavo netobulumai, bet nebuvo jokio sunkaus, apkrauto veido įspūdžio. Mano gautas makiažo pagrindas – labai tirštas ir gerai maskuojantis, todėl labai gerai išsilaikė dienos eigoje. Rožinio tono maskuoklis puikiai susidorojo su patamsėjusiais paakiais. Ant veido rožinės spalvos visiškai nesimatė, paakiai tiesiog liko iššviesinti, tad maskuoklį panaudojau ir kaktai, smakrui, nosies viduriui, taip grąžindama veidui skaistumą.

Akių šešėliai – labai gerai pigmentuoti, gražiai sklaidosi ir nebyra ant skruostų vidury proceso 🙂 Skaistalus taip pat panaudojau kaip šešėlius, puikiai dengėsi bei išsilaikė.

Labiausiai „wow“ efektą suteikė blakstienų tušas. Nuoširdžiai pasakysiu – ne kartą bloge rašiau apie savo meilę Dior tušui, todėl mane nustebinti labai sunku, o pamačiusi šį, tikrai pagalvojau „meeh, kažkoks PAESE, kas čia dar per šepetėlis“ 😀 Likau nustebinta, kaip gerai tušas atliko savo darbą – buvo tikrai JUODAS (t.y. ne taip, kuomet ant pakuotės rašoma, kad tušas juodas, o tušas būna kažkokia juodos spalvos parodija), visiškai nesulipino blakstienų, padarė jų DAUG ir ILGŲ. Ir galėjau dėti kiek noriu sluoksnių, vaizdas vistiek atrodė gerai 😛 Tai – produktas, kuris iš manęs išspaudė net garsinį „wow“ 😀 😀

Lūpų dažai taip pat labai geros kokybės. Gražiai dengėsi, ilgai išsilaikė, o spalvos man laaabai patiko! Ypač viršutinė, koralinė 🙂 Dažų tekstūra maloni, kreminė, nėra nemalonaus kvapo ar skonio.

OZ Makeup suteikia galimybę įkelti atliktų makiažų nuotraukas, kuomet profesionalų komanda įvertins jūsų atliktą makiažą, paaiškins, kas negerai ir patars, kaip atlikti teisingai.

Išbandžius paslaugą, žinoma, kilo šiek tiek klausimų, tad pateikiu klausimus, į kuriuos man atsakė pati Olesia!

Kodėl „jokių blizgių skaistalų“?

Blizgūs skaistalai – tai perlamutriniai skaistalai, kurie skruostų srityje gali ryškinti raukšlytes ir visus odos netolygumus. Kas be ko, pas mišrią odą centrinėje dalyje poros šiek tiek platesnės, o perlamutras tai gali išryškinti. Tokiu atveju mes dažniausiai siūlome satininius skaistalus, žinoma, jeigu klientė nemėgsta matinių. Jūsų atveju blizgėjimo ant odos dienos metu nepastebite, todėl galite daryti išimtį, tačiau jeigu mišrus veidas dienos metu blizga, tuomet žėrintys skaistalai skruostikaulių srityje nepatartini.

Kaip žinoti, kada maskuoklis turi būti į geltonumą, o kada – į rausvumą?

Kai paakių zonoje yra papilkėjimas arba melsvas atspalvis, tada naudojame gelsvą maskuoklį. O jeigu paakių zonoje matome rudą pigmentą, tada reikia naudoti rausvą atspalvį.

Kaip maskuoti spuogelius?

Lokaliai ant spuogelių dengiame maskuoklį, kuris atitinka žmogaus veido atspalvį. Svarbiausia, kad jis nebūtų šviesesnis už odos spalvą, kitu atveju spuogelis dar labiau išryškės. Produktą dengiame plonu sluoksniu, perėjimus sulyginame su kempinėle. Tada su kempinėlės pagalba įtapšnojančiais judesiais dengiame kreminę pudrą, kad nenuvalytume maskuoklio.

Kokių priemonių ar spalvų reikėtų vengti jaunoms panelėms?

Tamsių, ryškių spalvų, nes dažniausiai šios spalvos merginas daro vyresnėmis.

Kokios spalvos ar priemonės nebetinka brandžiai moteriai?

Nepatartina naudoti perlamutrinių šešėlių. Taip pat reikėtų vengti stipriai matizuojančių veido odą produktų. Tačiau viskas priklauso nuo odos būklės. Siūlytina naudoti neutralias žemės spalvas ir nevertėtų naudoti ryškių spalvų.

Esu nepaprastai dėkinga OZ Makeup komandai už suteiktą galimybę išbandyti paslaugą. Noriu patikinti, jog nei vienas mano geras ar blogas žodis apie paslaugą nebuvo nupirktas 🙂 Tad nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti, tai – neįprasta patirtis, leidžianti atrasti save iš naujo, skatina kurti, domėtis, eksperimentuoti.

Paslaugos esmė – atrasti tai, kas jums tinka, todėl jei jums nepatiks vieno ar kito produkto konsistencija, įpakavimas ar kvapas, visuomet galėsite tokių atspalvių ieškoti nors ir Chanel ar Dior lentynose, bet būsite užtikrintos, kad neprašausite 😉

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.