Kovai su celiulitu – Proshock Ice procedūra bei presoterapija Masažo Klinikoje

Norint vasarą džiaugtis dailiu kūnu, ruoštis jai reikia jau nuo žiemos 🙂 Žinoma, jog svarbiausia – sveika, subalansuota mityba bei sportas, tačiau aš mėgstu pagreitinti procesą ir pasilepinti šiuolaikinių technologijų dėka siūlomomis procedūromis. Šią žiemą išbandžiau Proshock Ice procedūrą, kurios metu riebalinės ląstelės nužudomos minusinėje temperatūroje, o po to – suskaldomos akustinėmis bangomis.

proshock-ice

Aprašymas:

Šis kriolipolizės, smūginių bangų ir presoterapijos gydymo kompleksas labai efektyviai gydo lokalias problemas: celiulitą, strijas, riebalų sankaupas. Proshock ICE aparatas sunaikina riebalines ląsteles, o Presoterapija tolygiai aktyvina limfotaką ir pašalina skysčius, bei sunaikintas ląsteles. Šis kompleksas, papildomai derinamas su sveika mityba ir sportu garantuoja puikus rezultatus.

Kriolipolizės ir smūginių bangų sinergijos terapija yra naujausia neinvazinė procedūra, skirta sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį ir pluoštinį celiulitą tose vietose, kur daugiausia jie kaupiasi (pilvas, šlaunys, sėdmenys, rankos, nugara, blauzdos, pasmakrė). Proshock Ice aparatas naudoja akustinių bangų ir kriolipolizės derinį. Kriolipolizė yra neinvazinis metodas, naudojamas pašalinti riebalines ląsteles, nesukeliant žalos kitiems audiniams. Akustinės (smūginės) bangos yra naudojamos riebalinių ląstelių skaldymui bei sutelkia dėmesį į kolageninių sutrikimų struktūrą.

! Garantuotas apčiuopiamas rezultatas po pirmosios procedūros, apimtys sumažėja 1 – 4 centimetrais, tačiau galutinis rezultatas pasimato per 15-30 dienų. Mūsų riebalinės ląstelės yra gerokai jautresnės šalčiui, nei kitos anatominės struktūros, pvz.: oda, derma, kraujagyslės, nervai ir raumenys. Kai bangos veikia odą ir poodinį riebalų sluoksnį, pakeičiama kolageno struktūra ir pagerėja celiulitui būdinga odos išvaizda.

Buvo atlikti tyrimai, kuriuose dalyvavo 21-62 metų amžiaus pacientai, kurio tikslas buvo stebėti naujos technikos efektus, gydant su celiulitu susijusias riebalų sankaupas, kad būtų galima įvertinti riebalų audinio pokyčius. Tyrimai parodė, kad ši nauja technika yra saugus, efektyvus, neinvazinis būdas kūno formavimui. Jis taip pat yra geriausia alternatyva pacientams, kuriems reikia pašalinti tiek nedidelį arba vidutinį riebalų ar celiulito kiekį arba nenori  taikyti chirurginių kūno korekcijos procedūrų.

* Proshock Ice susideda iš  2 etapų: Šaldymo (šalčio lipolizė) – Plokštė pirma sušaldo riebalines ląsteles, ir iš karto po to atliekama smūginių – akustinių bangų terapija, kuri sukelia ląstelių “ sprogimą” ir pasišalinimą iš organizmo per limfą.  Derinant šias dvi procedūras, sunaikintos riebalines ląstelės  žūsta ir per 15-30 dienų laikotarpį išvedamos per limfą. Todėl reikia gerti daug vandens norint išplauti.

Procedūra
Procedūra yra neskausminga ir trunka 60 minučių. Reikalingos 5-6 procedūros galutiniam tikslui pasiekti.
Šaldomoji lipolizė vyksta lėtais braukiamaisiais judesiais, stimuliuojanti gydomąją sritį (temperatūra – nuo 0 iki –5 °C). Po to seka smūginis zondas, kuris kartu su laidžiu geliu naudojamas smūginei terapijai atlikti. Pakartotiną procedūrą galima atlikti tik po 15 dienų.
Po procedūros pacientai gali tęsti savo įprastą kasdieninę veiklą. Nėra jokio šalutinio poveikio. Palaikomosiosms procedūroms rekomenduojame kas 2 – 4 mėnesius pasidaryti anticeliulitinių, limfodrenažinių masažų kursą.

Pranašumai

 • Ne invazinės procedūros: galima atlikti kasdieninę veiklą ir fizinius pratimus iš karto po gydymo. Be jokių adatų ar chirurginių korekcijos procedūrų.
 • Neskausmingai: nejaučiama skausmo ar diskomforto procedūros metu.
 • Saugus: šalčio sistema veikia tik riebalines ląsteles, nepažeidžiant kitų audinių
 • Puikūs rezultatai: Pirmasis efektas matomas IŠ KARTO!

Presoterapija tinka bet kokio amžiaus tiek vyrams, tiek ir moterims:

 • Presoterapija, derinama su Proshock ICE, yra veiksminga esant celiulitui, riebalinėms sankaupoms, limfotakos sutrikimams, kojų brinkimui;
 • Presoterapija taikoma celiulito korekcijai. Puikiai tinka derinti kartu su kūno vakuuminiu masažu: šis veikia paviršutinį odos sluoksnį, labiau skirtas aktyvinti kraujotaką, o presoterapija veikia kur kas giliau išjudindama kartu ir limfą;
 • Derinama kartu su kriolipolizės ir smūginių bangų terapija, presoterapija leidžia pasiekti kur kas geresnių rezultatų norintiems koreguoti kūno formas. Korekcijos metu „susprogdintos“ riebalinės ląstelės yra kur kas lengviau išlaisvinamos taikant presoterapiją;

Kontraindikacijos (procedūros negalima daryti kai):

 • Nėštumas ar maitinimas;
 • Menstruacijos;
 • Ne mažiau kaip mėnesis po operacijos;
 • Širdies stimuliatoriai, miokardo sklerozė ir kitos rimtos širdies patologijos ir kardio sutrikimai;
 • Sąnarių protezai ir kūno viduje esantys metaliniai implantai (vietose kur daroma procedūra);
 • Kraujo krešėjimo sutrikimai ir uždegiminiai procesai;
 • Ūminės infekcijos;
 • Inkstų ir kepenų sutrikimai;
 • Hepatitas;
 • Hipertenzija ar hipotonija;
 • Onkologinės ligos;
 • Vestibulopatija;
 • Dermatitas;
 • Epilepsija;
 • Osteoporozė;
 • Tuberkuliozė;
 • Venų uždegimas;
 • Neurologinės ligos;
 • Galvos sužeidimai;
 • Vaisingumo epifizė;
 • Alergija geliui.

Prieš atliekant procedūrą, apsilankiau konsultacijoje, kuomet specialistė įvertino mano kūno būklę bei rekomendavo, kiek ir kokių procedūrų reikėtų. Nusprendėme, jog atliksiu 5 procedūras šlaunims, tris – užpakalinei pusei ir dvi – priekinei. Proshock Ice atliekama ne tik šlaunims, bet ir pilvui, sėdmenims, blauzdoms, nugarai bei rankoms. Prieš pirmą procedūrą, užpildžiau anketą apie sveikatos būklę.

Pirmos procedūros pradžioje, specialistė išmatuos jūsų probleminių zonų apimtis, kad galėtumėte sekti procesą bei įsitikinti procedūros efektyvumu. Procedūrą pradėjome su 0 C, po pusę laipsnio vis mažinome iki -1,5 C. Pojūtis toks visai malonus 🙂 Šalta, bet negelia. Vienoje vietoje šaldantis antgalis laikomas vieną minutę. Šiuo metu riebalinės ląstelės sušąla, kristalizuojasi ir miršta, tad dėl procedūros efektyvumo dvejonių nekyla 🙂

Po šaldymo procedūros, šlaunys ištepamos echoskopiniu geliu, tuomet su akustinių bangų antgaliu prasideda „šaudymas“ 😀 Ląstelės yra suskaldomos ir per limfą pašalinamos iš organizmo, todėl gerti daug vandens – BŪTINA. Man patarė, jog reikiamą suvartoti vandens kiekį galima paskaičiuoti taip: vienam kūno masės kg – 30 ml vandens, taigi, man reikia apie pusantro litro. „Šaudymo“ procedūra visiškai neskausminga, jausmas, lyg mažyčiu plaktuku kažkas švelniai plaka šlaunis 😀 Man net patiko 😀 😀 Bangų intensyvumas parenkamas individualiai, sekančių procedūrų metu „mušimas“ buvo intensyvesnis, bet tikrai visiškai neskausmingas.

Po Proshock Ice procedūros, 30 minučių, kaip juokavome su specialiste, skrisdavau į kosmosą 😀 😀 t.y., gulėdavau sulindusi į presoterapijos kostiumą 🙂 PULSTAR presoterapijos metu masažuojama limfa, stimuliuojama kraujotaka, padedama skysčiams pasišalinti iš organizmo, taip sustiprinant prieš tai atliktos Proshock Ice procedūros poveikį. Presoterapija – labai maloni, atpalaiduojanti procedūra, šį pusvalandį galima net pamiegoti (bet aš, kaip matėt, verčiau selfinausi) 😀 Procedūrai reikia turėti savo pėdkelnes ar kokias tampres.

Dieną po procedūros reikėtų vengti sunkaus maisto, alkoholio, intensyvaus sporto, kad papildomai neapkrautumėme kepenų bei inkstų. Tą pačią dieną taip pat nerekomenduojama lankytis soliariume ar pirtyje, gulėti karštoje vonioje.

Plačiau: www.masazoklinika.lt

Pirmasis šlaunų apimties centimetras nukrito labai staigiai, turbūt dėl to, jog organizmas gavo gerą šoką 😀 Likusių procedūrų metu netekau ir dar vieno 🙂 Stengiausi gerti daug vandens, prisižiūrėti mitybą, todėl kartu su gerais įpročiais sumažėjo ir kūno svoris ~pora kg. Labiausiai pastebimas rezultatas, tai – žinoma, pastebimai lygesnė šlaunų oda, dėl ko aš labai džiaugiuosi! Esu labai patenkinta atliktu procedūrų kursu ir tikrai dar sugrįšiu į Masažo Kliniką!

proshock-ice-atsiliepimai

 

 

2 įrašo “Kovai su celiulitu – Proshock Ice procedūra bei presoterapija Masažo Klinikoje” komentarai

 1. masazai says:

  Labai platus ir išsamus straipsnis niekada dar nebandžiau tokios procedūros tai reikės būtinai išbandyti. Kolkas tik masažai labai padėdavo įdomu kaip su šaldymo procedūra. Kokio efekto galima tikėtis ir kaip greitai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.