Real Techniques šepetėlių plovimo paletės apžvalga

Švarūs šepetėliai – laimingi šepetėliai 😀 Rinkoje atsiranda vis daugiau priemonių bei ploviklių, skirtų šepetėlių valymui, nuo įvairiausių plovimo padelių nelygiais paviršiais iki automatinių plovimo aparatų… Šiandien kviečiu apžvelgti Real Techniques siūlomą šepetėlių valymo paletę bei valomąjį gelį. RT šepetėliai man labai patinka, o ar mane sužavėjo plovimo reikmenys?

real-techniques-sepeteliu-plovimo-palete

Aprašymas:

Cleans brushes 55% better.*
Great makeup application starts with a clean brush. The brush cleansing palette helps sweep away makeup, oil, and impurities from bristles to give you truer, more consistent color application.

  • Performance-grade silicone: lightweight and ergonomically designed to fit comfortably over your hand
  • Exclusive multi-textured surfaces: designed to gently work between the bristles for enhanced deep cleansing

Step 1: Slip hand into the palette and squeeze a drop of our brush cleansing gel onto the tool. Add warm water to the palette.
Step 2: Swirl brush into the gel and water across the various surfaces until the brush is clean. Rinse bristles thoroughly, being careful to not fully immerse the base of the bristles. Squeeze out the excess water.
Step 3: Rest your brushes across the surface of the tool to dry or use the panoramic case from our sets (sold separately) to dry brushes upside down.
* Tested using Real Techniques Brush Cleansing Palette and Brush Cleansing gel versus hand-cleaning with water

Ilgą laiką norėjau įsigyti Sigma šepetėlių plovimo padą ar kempinę, tačiau vengiau dėl aukštos kainos (nes juk daiktas ne itin būtinas, tiesa?), tad pamačiusi Real Techniques siūlomą alternatyvą už berods 10 ar 15 eurų, nė negalvojau. Kadangi man tikrai patinka RT šepetėliai, pagalvojau, jog ir paletė bus verta dėmėsio.

Pati paletė, kaip ir Sigmos, rožinė (gal bent jau spalvą galėjo pakeisti, man kažkaip Real Techniques asocijuojasi su oranžine 😀 ), ne itin didelė, tačiau talpina tris skirtingus raštus. Paletės nugarėlėje yra patogi „rankena“ užkišti rankai. Kairėje pusėje matomas didelių burbuliukų reljefas skirtas dideliems šepetėliams, viduryje esantis – vidutinio dydžio, o mažais taškeliais puošta dešinė pusė skirta mažiems šepetėliams.

Mano bandymas prasidėjo bandant ir paletę, ir plovimo gelį. Akių šepetėliai išsiplovė puikiai, nelygus paviršius padėjo pasiekti visus produkto likučius. Su veido šepetėliais sekėsi kiek sunkiau, gelis sunkiai putojo, beveik nevalė, todėl paėmiau įprastai naudojamą priemonę. Purūs pudros šepetėliai vienu plovimu tikrai neišsiplovė, o tankių šerelių šepetėlius (pvz. sigma F80, RT expert face brush) brūžinti į paletę buvo sunku, nepatogu ir visiškai neveiksminga, todėl netrukus juos ploviau įprastai – rankomis.

Kalbant apie plovimo gelį, man jis visiškai nepatiko ir tikrai nepirksiu pilno dydžio pakuotės. Labai sunkiai putojo, prireikdavo daugiau nei trijų kartų pilnai išplauti šepetėlį. Šepetėliams plauti renkuosi Safeguard antibakterinį muilą, kuris ne tik pigesnis, bet ir n kartų geresnis 🙂

Reljefinė plovimo paletė man patiko tik iš dalies, kadangi gelbėjo mano rankų odą, nereikėjo tiek brūžinti muiluotų šepetėlių į ranką, bet man pasiteisino tik su puriais arba akių šepetėliais. Valyti makiažo pagrindo tankius šepetėlius buvo praktiškai neįmanoma, todėl juos ir toliau plausiu rankomis.

Gal kas bandėte Sigmos plovimo paletę? Man kažkaip atslūgo noras, ypatingo efekto tikrai nėra 🙂

real-techniques-sepeteliu-plovimo-paletes-apzvalga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.