Maybelline Brow Precise Fiber Filler apžvalga

Ilgą laiką naudojau Maybelline antakių tušą Brow Drama, bet tas bumbuliuko formos aplikatorius man žiauriai nepatiko 😀 Didelis, šiurkštus, nepatogus. Maybelline patobulino ne tik formulę, bet ir aplikatorių, tad kviečiu skaityti, ką gi naujo antakių pasaulyje siūlo Maybelline 🙂

Aprašymas:

Brow Precise® Fiber didesnės apimties antakiams suteikiantis tušas vos keliais potėpiais išryškina ir pabrėžia antakius, šie tampa itin ryškūs ir tankūs.

Trimačių, įspūdingų antakių efektas. Antakių tušas su skaidulų prisotinta gelio formule akimirksniu padidina antakių apimtį ir suteikia atspalvį, kad šie taptų ypač išraiškingi. Kūginis šaukšto formos šepetėlis kruopščiai padengia antakius nuo kampučio iki kampučio.
1 žingsnis. Nuo šepetėlio galiuko nubrauk tušo perteklių.
2 žingsnis. Pradėjusi nuo vidinės antakio dalies ir judėdama link jo pabaigos, tepk tušą trumpais, į viršų nukreiptais judesiais.
3 žingsnis. Kartok tol, kol sukursi trokštamą antakių įvaizdį.

Kaina: 7,49 €

Kur įsigyti: visose kosmetikos prekybos vietose.

Pirmą kartą priemonę išbandžiau praėjus kelioms dienoms po antakių cheminio dažymo. Plaukeliai buvo ir taip ganėtinai ryškūs, norėjosi tik „sustatyti juos į vietas“. Pasirinkau atspalvį Blonde (nors jis buvo gerokai šviesesnis, nei tamsiai rudai nudažyti antakių plaukeliai) – vistiek, galvojau – kiek čia tos spalvos bus. Irrr – likau šokiruota 😀 Priemonė akivaizdžiai pašviesino antakius! Puikiai juos suguldė kur reikia ir išliko visą dieną.

Dabar, antakių dažams nusiplovus, renkuosi Medium Brown atspalvį (nes šaknys šiek tiek ataugusios 🙂 ). Labiausiai man patinka tai, jog šį antakių tušą galiu naudoti net prieš tai ir „nenuspalvinusi“ antakių pieštuku. Tušas priduoda pakankamai daug spalvos, užpildo tuštesnius plotelius, suguldo antakius į norimą formą.

Tarp Medium Brown ir Deep Brown skirtumas labai nežymus, kai tuo tarpu Blonde atspalvis suteikia galimybę ir blondinėms pasiryškinti antakius jų nenujuodinant.

Man patiko, neabejotinai nukonkuravo prieš tai naudojamą Brow Drama ir tapo mano kasdienio makiažo dalimi!

Spalvos – blonde, medium brown, deep brown:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.