Lancome Juicy Shaker apžvalga

Berods dar vasarą visas pasaulis „shakino“ šiuos Lancome lūpų blizgius-aliejus. Ne, aš ne pavėluotai įšoku į traukinį… Aš tiesiog niekaip negalėjau su šia priemone susidraugauti 😀 Kviečiu skaityti, kaip gi man sekėsi prisijaukinti šį Lancome sultingąjį shakeriuką.

lancome-juicy-shaker-apzvalga

Aprašymas:

Suplak, suplak, suplak, pakratyk, pakratyk, pakratyk!

Tarp lūpų blizgių įvyko revoliucija! Mesk į šalį nuobodybes ir išbandyk mūsų naują sultingą lūpų blizgesį.

Mūsų paskutinis lūpų blizgesys yra su dvifaze formule, praturtinta maitinančiais lūpų aliejais, paryškina lūpų pigmentą, suteikia putlumo, bet kartu išlaiko natūralų blizgesį. Šie maitinantys aliejai savo sudėtyje turi saldžiųjų migdolų aliejų, omega 3 ir spanguolių aliejų. Jūsų lūpos atrodys putlios ir labai gundančios!

Švelni aplikatoriaus pagalvėlė padės lengvai įsigerti blizgesiui į lūpas. Aplikatorius, lyg kempinė, sugeria teisingą pigmento dozę.  Aplikatoriaus pagalvėlė prisitaiko prie Jūsų lūpų kontūrų, todėl galite nesibaiminti jog užtepsite už kontūrų. Maitinančių aliejų formulė yra ne lipni ir labai drėkinanti, todėl Jūsų lūpos visada bus švelnios  ir jas bus malonu bučiuoti.

Juicy Shaker lūpų blizgesiai turi 13 atspalvių ir vieną limituotos gamybos atspalvį Mėta 400. Šie itin smagūs lūpų blizgesiai yra puikus pasirinkimas, kai keliaujate, sportuojate, pramogaujate su draugais baruose ar ūžiate vakarėliuose iki ryto. Juicy Shaker blizgesiai nenuvils Jūsų lūpų!

Kaina: 22,95 €

Paprastai, kai priemonė man ne(-pa)tinka, arba iš vis nerašau bloge, arba parašau trumpą atsiliepimą instagram’e. Kadangi niekaip negalėjau suprasti, patinka gi man ar ne ši Lancome naujovė, nusprendžiau parašyti apžvalgą – juk kas netiko man, nebūtinai netiks ir jums 🙂

Turiu sutikti, pati idėja bei įpakavimas tikrai super – juk kaip smagu dažytis lūpas su priemone, kuri jas kartu ir puoselėja! Ir pats tas „shake it, shake it“ procesas toks fun 😀 Nors iš pirmo žvilgsnio kiekis pasirodė nepaprastai mažas (6,5 ml), jis net didesnis, nei, pvz. Lancome Lip Lover blizgio (4,5 ml), todėl priemonės gauname ne tiek ir mažai.

Priemonės pigmentacija laaabai jau lengva, todėl galit nebijoti išsirinkti ryškesnę spalvą (mano bandyta Meli Melon buteliuke atrodo ryškiai rožinė, tačiau realybėje ji vos paryškina lūpų pigmentą). Pagal pigmentaciją galėčiau priskirti produktą į „spalvotų lūpų balzamų“ kategoriją (angliškai žinomų kaip lip tint) – vos vos spalvos, daugiau drėkinimo. Meli Melon taip pat pasižymėjo melionų kvapu bei itin dirbtinu melionų skoniu.

Kaip ir minėjau, ant lūpų priemonė dengiasi labai lengvu sluoksniu, intensyvios spalvos tikėtis nereikėtų. Aplikatorius man pasirodė toks „a la beautyblender“ lūpų versija 😀 Kadangi priemonė labai skysta, toks jausmas, kad daugiau jos lieka kempinėje, nei ant lūpų. Pats išgaunamas efektas – gražus, lūpos blizga, atrodo „sultingos“.

Žadėto drėkinimo ar maitinimo aš visiškai nepajutau. Priešingai, priemonė nuo lūpų dingsta jau po nepilnos valandos, o jai dingus, jaučiamas tempimas, norisi lūpas drėkinti. Norint palaikyti bent kažkiek pigmento ant lūpų, dažytis turbūt reikėtų kas 40 min.

Aš tikrai viliuosi, jog aš viena likau nesupratusi šios „shake shake“ mados, visoms jums ši priemonė puiki… 😀 Man tiesiog nelabai. Nesupratau, kur čia ta stebuklingų aliejų paslaptis ir tas žadėtas lūpų putlumas 😀 Vazelinas už kelis eurus man suteikia tokį pat efektą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.